Apie mus

UAB „ Lexnet “ – „Bonnier Business to Business“,

tarptautinės žiniasklaidos įmonių grupės, dalis. Bonnier Business to Business dešimtmečius žinoma Europoje dėl verslo žinių portalų, žurnalų, dienraščių, konferencijų organizavimo, IT sprendimų viešajam ir privačiam sektoriui srityse.


UAB  „ Lexnet “   –  „Bonnier Business to Business“,

Mes (UAB „Lexnet“)  savo veiklą pradėjome 2005 metais. Subūrėme profesionalų komandą, kuri pagrindinį dėmesį skiria duomenų bazių apdorojimo programų kūrimui. Specializuojamės teisinės informacijos susisteminime ir jos pateikime teisininkams profesionalams bei asmenims, ieškantiems teisinių sprendimų. Siekdami efektyviai veikti, savo darbe vadovaujamės šiomis vertybėmis ir principais:

– Partneriškumu grįstas bendravimas su klientu. Mūsų sėkmė tiesiogiai priklauso nuo mūsų klientų sėkmės, todėl mūsų veiklos prioritetas – glaudžiai bendradarbiauti su klientu, įsigilinti į jo poreikius ir pateikti kliento lūkesčius atitinkančius produktus, paslaugas ir sprendimus.

– Profesionalumas. Subūrėme turbūt geriausius Lietuvoje specialistus, kurių praktinė patirtis, profesiniai pasiekimai, žinios bei įgūdžiai užtikrina aukštą teikiamų paslaugų kokybę.

– Griežta kokybės kontrolė. Savo veikloje vadovaujamės nuostata, jog kiekvienas darbas turi būti atliktas laiku ir puikiai.

– Komandinis darbas. Dirbdami kartu, kliento labui galime nuveikti daugiau, nei kiekvienas atskirai.

– Nuolatinis tobulėjimas. Mes nuolat ieškome naujų požiūrių ir sprendimų, plečiame profesinį ir asmeninį akiratį tam, kad mūsų veikla sukurtų didžiausią vertę mūsų klientui.

Laikomės kokybės standartų:

Sudominome? Norėtumėte bendradarbiauti?

Didžiuojamės ir džiaugiamės savo aukštos kvalifikacijos darbuotojais ir kviečiame jungtis prie mūsų kolektyvo.

Savo gyvenimo aprašymą su motyvaciniu laišku siųskite el. paštu, adresu info@infolex.lt